Objava

Collapse
No announcement yet.

Poruka staroj ljubavi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Je*aćeš mu sve po spisku ako ti dopadne šaka, a hoće sigurno?
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • ne znam kako je bilo tebi, ali meni je bilo odlicno
        ziv bio, dragi covece

        Comment


        • Ma ko te j**e
          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

          Comment


          • "Nek te secaju redovi ovi
            Kada smo zajedno bili mi,
            Jer to su mali skromni cvetovi
            Cije si sunce ti ."

            Comment


            • Oću krofne

              Comment


              • Mozes samo da gledas i da se dirkas ..jos ti je to ostalo ..dok ti se ruka ne umori...
                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                Comment


                • Saznaćemo tek ako kažemo reči iskrene, istovetne.
                  I samo onda kad i mi tražimo, moći će neko i nas da sretne.
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • Nema poruke , ja sam svoje rekla... bilo je lepo dok je trajalo - sada je jos lepse!
                    Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                    Comment


                    • Jos po navici ti kafu spremam,
                      strah me da te imam, a da te nemam,
                      da opet stare rane otvaram.
                      Sa mnom se nista nije desilo novo,
                      u mojoj knjizi jos si veliko slovo,
                      tu ispod koze jos te osecam.
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • Stazom ljubavi naše nikad nemoj poči...nemoj me više čekati ..jer ja više neću doći..Ono što je gorelo nekad..više se upaliti neče..onaj što te voleo..više te voleti neće.
                        ...ni u ludilu nemoj mojom ulicom...

                        Comment


                        • Kada te nema jer tako hoću zaledim osmeh. u sebi kažem ime,
                          udahnem duboko i pomislim: tako mi nedostaješ.Mika Antić
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • Ja sam drugačije gledala na stvari. Ali na kraju krajeva, zašto da ne? Želim da pokušam. Šta, uostalom, imam da izgubim? Jednog muškarca kukavicu? A šta mogu da dobijem? Zadovoljstvo da ponekad spavam u tvom zagrljaju...razmislila sam, želim da probam...Na tebi je da odlučiš, uzmi ili ostavi...
                            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                            Comment


                            • Pomisliti da vise nikad necu
                              Pomisliti na tebe
                              Jos uvek znaci misliti na tebe.
                              Dopusti mi onda da pokusam da ne mislim
                              Da necu misliti na tebe....
                              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                              Comment


                              • "Kad ja izgubim tebe, i ti i ja ćemo izgubiti. Ja, jer si ti bio ono što sam ja najviše volela, a ti, jer sam ja bila ona koja je volela više. Ali od nas dvoje, ti gubiš više nego ja, jer ja ću moći voleti druge kao što sam volela tebe, ali tebe neće voleti niko kao što sam te volela ja. " (R. Tagore)

                                Dokle god dišem, u mojim mislima, ti nećeš biti sam. I ja znam da to tebi vise ne treba, da imaš drugi život, da ne mariš uopšte, čisto makar ni ljudski više i to poštujem. I to je tvoje pravo. Učinila sam sve i beskrajno mi je žao što uspela nisam. Bolelo me je što se nikad makar ni telefon nije podigao, da se pita kako sam...Ja jesam zbog tebe, negde sam osecala da dobro nisi. I vidim da opet pogresih, ocito, da nisam ni to trebala...e, izes mene, idiota kojeg zanima kako si ti. Žao mi je, to jesam bila ja, i dokle god dišem, ja nikada za tebe necu moci reci lošu reč nijednu, jer kakva bih to bila ja, kaad bih tako govoriti mogla, za nekoga koga su moje usne najcistije ljubile. Volim te oči najviše na svetu i mnogo sam tužna. Što više nemam te. Ja i dalje mislicu, dokle god u menis snage ima, da si bio nešto najbolje što mi se dogodilo, da ja jesam u tebi prepoznala sve to, da ja znam da ti to u meni video si i da jednostavno nisu bile prave okolnosti, nije bilo pravo vreme i da mi zaista nije nista islo na ruku, a ne znam sto. Ne znam da li si ti ikada pomislio kako meni bilo je. Kako bolelo je. I da li možda ipak pretesko sve kasnije za mene ostalo je...Kako mi je bilo za osvrnuti se, dok sve to gledalo se. Dok uništavalo se. Vte. ♥
                                Last edited by JustGirl; 29-03-12, 20:21.

                                Comment

                                Working...
                                X