Objava

Collapse
No announcement yet.

"Sami" a niste sami, volite i voljeni ste ali...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Velika je razlika izmedju samoce, biti usamljena i biti singl (tj. sama). Nekada mozete biti okruzeni masom ljudi, pa čak i u vezi, a da ste neki kao samac u braku, što ona istiomena knjiga kaze i osecati se kao da ste bez nekoga, odnosno ikoga. Sto kazu, radjas se sam, bez kosice i iluzija, pa takav i umireš. Sve je to život. Da, nekada jesam sretna bila; sada sam sama vec duze vreme... sa ovog aspekta mi je teško da razlučim neke stvari, pa mogu da se upišem eto na temu samo sa aspekta prošlosti, ali ok, kazem da kada smo i sami spremni da volimo, da smo onda nekako valjda i sami heppy, nasmejani, pa i privucemo takve soobe u svoj zivot. Ja očito loše procenjujem, i toga sam sada svesna, i u crnom djavolu bi valjda nasla neko dobro i tracak necega dobrog valjda, toliko sam "blesava", tako da sam negde i pomirena sa tim, da taj koji negde prepozna ono sta sam ja, da ce to biti taj, onaj sto ga je moja duša ovoliko čekala. Pretpostavljam da biće vredan ovolikog čekanja. Jednom sa u životu bila sreće te, onaj osećaj kada prepoznas sebe u drugome, potpuno isti negde, nestvarno...osecaj da je srodna dusa u pitanju. U isto vreme nekad pozvali se, zavrasavaš nekome rečenicu...Da vidis sebe negde sa njim. Da zeliš sve sa njim. Ja sam sretna što sam to sve imala, makar i tako kratko, naprosto iskliznulo mi je iz prstica i moja bolest me je omela da sve to sacuvam, da se posvetim na pravi nacin i zalicu što bez njega staricu. Jer znam da mogla sam sve, da ja umela sam sve ali eto, nije mi se dalo, da pokazem najbolje od sebe. I mozda u nekom narednom životu i mene neko drugi prepozna kao ukus vina i nadje me, da uporedi svoje slatke prstice na mom ♥ od plastelina, kako kaze Bajaga u svojoj pesmi.♥
    Last edited by JustGirl; 26-03-12, 16:56.

    Comment


    • #32
      Re: "Sami" a niste sami, volite i voljeni ste ali...

      Nikada ne reci ,,Volim te,, ako ti zaista nije stalo.Ne govori o osecajima ako zaista ne postoje.Ne drzi me za ruku ako ces mi slomiti srce.Ne gledaj me u oci ako je sve sto govoris laz.Nikada ne reci ,,Zdravo,, ako mislis ,,Zbogom,, i nikada ne reci ,,Zauvek,, ako neces ostati tu... 



      ‎"Lutko moja svi me za tebe pitaju, niko ne zna u zivu ranu diraju... Vise mi ne dolazis, da za ljubav zamolis, skota vise ne volis....lutko moja molim te da mi oprostis....Sve lepo sam izgubio, nisam te kako treba ni poljubio, sad zauvek i sad i ja gledam u mrak........"

      



      Život me je naučio da nikog ne možeš prisiliti da te voli, možeš samo da voliš. Da nije bogat onaj koji najviše ima, već onaj kome najmanje treba. Da je potrebno nekoliko sekundi da se duboko povredi voljeno biće, a potom da su potrebne godine da se izleči. Život me je naučio da praštam drugima, ali da oprostim i sebi...

      

      nebo je moja granica

      Comment

      Working...
      X