Objava

Collapse
No announcement yet.

Narkomanija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Citiat člana malanastija Pogledaj Post
    Ja mogu da Vam dam mnogo linkova gde biste mogli da dodjete do veoma dragocenog štiva....
    Prvo kao moderator ovde probacu da vam objasnim kako se koristi opcija "quote" (citiranje)
    Na dnu svakog posta imate "dugme" gde pise "quote" sto znaci citat, kliknuvsi ga otvorice se novi prozor sa citiranim tekstom...taj tekst po zelji mozete skratiti i citirati samo manji deo teksta ako smatrate da je suvisno citirati ceo tekst
    _______________________________
    A sad da vam odgovorim na vas post upucen meni, a posledica je mog posta koji se nije drzao teme(moja greska):
    Mislim da ste malo zakomplikovali stvar i bacili se u razmsiljanje sta sam ja i kako hteo...misleci da je moj post zlonameran, naime samo sam mislio ono sto sam i napisao (mislim da ta jedna recenica nije toliko komplikovana) i zahvalio vam se
    Niko ne sumnja u vasu profesionalnost, etiku....

    Tih mojih par reci koje se osvrcu na ovu temu su nastale kao neko moje "iskustvo" o pomenutom, inace u vecem delu mog posta ja jednostavno preporucujem film.....
    Vecina ljudi vole instant objasnjenja, objasnjenja koja ovaj film moze pruziti na svoj nacin, koje po mom skromnom misljenju mnogo lakse navede mladog tj obicnog coveka na razmisljanje (potencijalnog zavisnika)...sa druge strane ja sam razmisljanja da ljudi kao vi (veoma upuceni) nisu potencijalni zavisnici....
    Dok drugi kao vi ocigledno vise uzivaju u neiscrpnom stivu, studijama....drago mi je da neko koristi kvalitetno svoje slobodno vreme i postuje tako obiman i predivan post koji je naravno napisan vasom rukom sto ja mislim ovde niko ne dovodi u pitanje

    Ali posto kao svaki doktor...., ili jednostavno covek koji se interesuje za nesto... i vi ste morali negde nesto procitati, nahraniti vase znanje.... mislio sam, tj jednostavno postavio pitanje ne bih li ustedeo vreme i dosao do tog stiva uz vasu pomoc

    Hvala na vasem odgovoru koji se ipak nije drzao teme isto kao i ovaj moj, pa vas stoga molim da se drzimo teme ubuduce

    Comment


    • #62
      Kada vidite narkomana, tresnite ga lopatom da padne i razbije se ko bas.Narkomanija nije bolest vec bes i sila.Dokazano mnogo puta ko se drogira i cime.Ja bih sve to proterala na pusto ostrvo.Kakvo lecenje njihovo???Silna jarina se ne leci nego bije bez milosti.Bolje da dobije dobre batine nego da unisti celu familiju i da se hvali sutradan kako se "skinuo" /la.Sa vesala se skida a sa droge i alkohola ne.Nek crkne onaj ko se drogira i kome je to potrebno da bi otvorio oci.Bolje da crkne nego da unistava sve oko sebe.

      Comment


      • #63
        nesto se mislim, je li i net narkomanija

        SVE sta napišem smatrajte Salom

        Comment

        Working...
        X