Objava

Collapse
No announcement yet.

Obaveštenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Obaveštenja

    da li postoji nesto osim "Asteriksa i Obeliska"???? Ne znam jeste li shvatili. Sta bi promenio, to je sve.

    Comment


    • Re: Obaveštenja

      Citiat člana Evergrin Pogledaj Post
      da li postoji nesto osim "Asteriksa i Obeliska"???? Ne znam jeste li shvatili. Sta bi promenio, to je sve.
      Kakav Asterix ili Obelix? Nemamo vise filmove, istina, ali stripove nikad nismo ni imali !?

      Comment


      • Re: Obaveštenja

        Goxy, u razgovoru sa nekim clanovima nasim starim, sam primetio da se ljudi zale i da imaju isti problem kao i ja, kad se na netu potrazi zaliv, sajta jednostavno nema, nepostoji, ili te neko jebe namerno ili slucajno, mora nadjes gde skripi, zato sajt i propada prazan izgleda

        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

        Comment


        • Re: Obaveštenja

          Click image for larger version

Name:	viber image.jpg
Views:	1
Size:	78.3 KB
ID:	67648
          evo ti skreen od clana, a i meni tako mnogo puta pokazuje

          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

          Comment


          • Re: Obaveštenja

            Citiat člana vuja Pogledaj Post
            Goxy, u razgovoru sa nekim clanovima nasim starim, sam primetio da se ljudi zale i da imaju isti problem kao i ja, kad se na netu potrazi zaliv, sajta jednostavno nema, nepostoji, ili te neko jebe namerno ili slucajno, mora nadjes gde skripi, zato sajt i propada prazan izgleda
            Problem je bio u reklamama za mobilne telefone, te reklame su bile vidljive samo ljudima koji pristupaju sajtu preko mobilnih uredjaja....te reklame su uklonjene i sad bi trebalo da bude ok...ako ne odmah onda uskoro. Google je zbog tih reklama izbacio sajt iz pretrazivaca, reklame su uklonjene i uskoro ce ponovo da vrate sve kao sto je i bilo...ako ne vrate ubrzo ja cu ovu neugodnost iskoristiti da prebacim sajt sa www.zaliv.co na www.zaliv.net

            Nisam bio u Beogradu nekoliko dana pa zato tek sad odgovaram

            Comment


            • Re: Obaveštenja

              problem je u dns, jer ocigledno ti nesto remeti dns podesavanja, ok resavaj to inace ode i ovo malo sto nas ostalo jer necemo moci da udjemo jbg.

              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

              Comment


              • Re: Obaveštenja

                Citiat člana vuja Pogledaj Post
                problem je u dns, jer ocigledno ti nesto remeti dns podesavanja, ok resavaj to inace ode i ovo malo sto nas ostalo jer necemo moci da udjemo jbg.
                Ako ukucas direktnu adresu sajta ulazis bez problema, to je sigurno.
                Problem je vidljivost na google, ona je trenutno na nuli jer je Google kaznio sajt zbog neprikladnih reklama (vidljive samo posetiocima koji pristupaju sajtu preko mob telefona) jer su reklame prebacivale posetioce (pa i clanove) na druge sajtove. Potrebno je da Google sluzba ponovo utvrdi da na sajtu tih "redirect" reklama vise nema te ce sajt opet biti vidljiv na google-u...ovako nesto se desava svakodnevno, na hiljade sajtova ima slican problem usled prikazivanja reklama koje su "zlonamerne"
                ps
                dakle problem je bio samo sa reklamama za mob telefone koje inace nisu vidljive sa lap topova ili desktop racunara, pa cak i sa tableta

                Comment


                • Re: Obaveštenja

                  Goxy bre, jos od kad sam ti rekao ja da imam problem sa pristupom, i kad je sajt bloknut a neznam kako cak ni puna adresa sa http//: nepomaze. I ovo nema veze sa kaznom googla, kad si kaznjen izbrisan si iz pretrage, ali mogu da te nadjem preko domena, e zaliv ima problem da ni preko domena nemoze da se nadje, jer su problem dns podesavanja domena. Eno ti dokaz na skreenshotu.

                  Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                  Comment


                  • Re: Obaveštenja

                    sajt nema problema sa dns podesavanjima....ali da, i dalje stoji google block za sajt kad je rec o onima koji mu pristupaju sa mobilnim uredjajima i preko google chrome-a....to druge browsere ne dotice.
                    Hvala za informaciju, google treba da to skine, vec sam ih kontaktirao ali izgleda da lakse blokiraju nego sto skidaju blok

                    Comment


                    • Re: Obaveštenja

                      goxy evo juce opet nisam mogao uci ni preko jednog pretrazivaca, ok tvoja je zadnja, ali otvori nase poruke, ja sam tebi taj problem prijavio pa ima 8, 9 meseci, znaci to nedatira od juce.
                      Kazna od google znaci da te sklone iz pretrage a ne da ti blokiraju pristup sajtu ili sadrzaju. Msm nema veze, ja ti jos jednom skrenuh paznju da sajt ima problem a ti kako hoces.

                      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                      Comment


                      • Re: Obaveštenja

                        Ne secam se sta je to tad mogao biti problem ali sada problem nije sa dns podesavanjima, nije stvar u "mojoj zadnjoj" vec je sajt blokiran na google sve dok ne revidiraju blok.
                        Dakle ako pristupas sajtu sa mobilnog uredjaja preko google-a ne mozes pristupiti, takodje je je sve u pretrazi (priveremeno) rucno uklonjeno sa google-a kad je rec o zaliv.co (direktni linkovi)
                        Za dns je lako da se proveri da li je sve ok
                        http://dnscheck.pingdom.com/

                        DNSSEC me postoji kao opcija za .co domene, a SOA samo prikazuje kao zbog preusmeravanja sa www.zaliv.co na zaliv.co....

                        ps
                        ukoliko taj blok potraje jos dan dva prebacicu sajt sa .co na .net domen jer sam to vec ionako planirao a ovo ce samo da ubrza stvar

                        Comment


                        • Re: Obaveštenja

                          Goxy opet danas ista prica ........ sajta nema pa nema, eto da te obavestim samo

                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment


                          • Re: Obaveštenja

                            Citiat člana vuja Pogledaj Post
                            Goxy opet danas ista prica ........ sajta nema pa nema, eto da te obavestim samo
                            Sajt je odblokiran od strane google-a, nisam siguran sta i gde ti je problem?
                            Ne bi trebalo da ima nikakvih problema sada, ako ima reci mi da li je problem pristup sa mobilnim uredjajem ako jeste u kom momentu jel isto kao sto si ranije pominjao ili?
                            Jel sa svim browserima isto?
                            Hvala

                            Comment


                            • Re: Obaveštenja

                              Igrice, sav erotski sadrzaj, teme u kojima se "chetuje" i lepe slike bez teksta, teme u kojima se kaci samo video bez valjanog komentara tj teksta, teme u kojima je prekopiran sadrzaj sa drugih sajtova .... sve ce biti uklonjeno sa sajta u najkracem mogucem roku tj narednih 5-6 dana (mozda i vise jer obilujemo spam temama/postovima).
                              Sve ovo je u cilju bolje pozicije sajta na google i zaradi od sajta od buducih reklama, ovo sam dugo nameravao ali svojevremeno nije bilo moguce uraditi jer sam previse obracao paznju na clanove koji su bili aktivni a nisu nikad postovali kvalitetan sadrzaj...
                              Jednostavno moram ovako da uradim ili da zatvaram sajt, nije moguce odrzavati nesto sto ne napreduje, a ne moze da napreduje jer sajt bez dosta kvalitetnog sadrzaja ne moze da privuce ljude koji bi kvalitetno doprinosili sajtu.
                              Generalno spremanje pocinje uskoro, uklanja se sve sto nema vrednost i to bez milosti.
                              Sacekacu par dana da cujem misljenja ako ih bude
                              Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                              Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                              Comment


                              • Re: Obaveštenja

                                Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                                Sajt je odblokiran od strane google-a, nisam siguran sta i gde ti je problem?
                                Ne bi trebalo da ima nikakvih problema sada, ako ima reci mi da li je problem pristup sa mobilnim uredjajem ako jeste u kom momentu jel isto kao sto si ranije pominjao ili?
                                Jel sa svim browserima isto?
                                Hvala
                                na svim brovserima isto, kad pokusam da pristupim sajta jednostavno nema, prijavi da dns podesavanja nisu dobra, a taj problem nemam samo ja vec nekoliko clanova, i ne sa telefona nego sa kompa a izmedju ostalog kad nemogu sa kompa nemogu ni sa telefona

                                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                                Comment

                                Working...
                                X