Objava

Collapse
No announcement yet.

Draga saveta...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    OOOj meduzo...zeno neverovatna...sa hiljadu pipaka i dva puta vishe sisitja..)

    Dobro..malo najpujdano ..da mi budesh naj...) Dobro sam ..kazu drugi...a oni prvi misle da JESAM...bitishem...kao JA..JEDNO...ma upola covek od zene bez muzjaka..od bitja bez emocije...od erosa bez magije....eto..tako nekako...skroz razbutjkano..klot..bRez frket... ima me po nekim gudurama svesti...da, javnem se ..kao misao..i to je dovoljno..)

    Comment


    • #62
      znaci, dobro si

      draga saveta, imam pitanje: zasto muskarci mnogo vole da zena ima vece grudi? ja ih imam, mashala su...ali, zar nije vaznija dusha?

      Comment


      • #63
        ja mislim da ste vi zene kratkovide, cudno je to da nigde niko nije napisao ili jeste pa se nije culo bash

        elem muskarci smatraju da se dusa nalazi u grudima, sto vece grudi veca dusa, a vi zene mislite samo o....
        isto tako vlada opsta pomama za plavushama sa velikim grudima pa se cesto kaze "gledaj dushu" samo to ima i vise nista nema...ali zar to nije i najbitnije od svega .... i cesto za stolovima po kafanama, kaficima i.....mozete chuti "zhivele dushaste plavushe"

        ja se ogradjujem od svih ovih "modernih" shvatanja...ali ja sam nastran i spadam u manjinu pa vi zene gledajte sta cete...ima dosta pmagala koje isticu i uvecavaju "dushu", pa cak i to da je/ih vestacki povecate

        Comment


        • #64
          Citiat člana Hannah Pogledaj Post
          Ljubavni problemi..porodicni...momak..devojka...sjeban shef...kolega navalentan..ja bih-ona nece, on me ispalioooo.... itd... pitajte....tuj sam da pomognem!
          neznam

          Comment


          • #65
            Citiat člana zivko vasiljev Pogledaj Post
            neznam
            "crni" zivorade sta ti nije jasno?

            elem, saveta, spasavaj, pomagaj
            one hoce a sad ja necu, mislio sam da se to nikad nece desiti ali eto obrnulo se sve na tumbe...kako grdan da ih oteram, hocu ja al nije to lako, motke nemam vishe ni u chega ni iza vrata
            sta da radim, cemu da se nadam?
            poceo sam i da sedim(kosa, inace lezim po ceo dan) ima li tome leka?

            Comment


            • #66
              Nema leka, zato pre nego sto osedis ti i pravi decu, vidim da si nekakav patriota po drugim postovima pa budi i na delu
              U Srbiji svaki klipan treba bar po jedno dete da napravi!

              Comment


              • #67
                zna li neko kako da se resim komaraca, veceras i sutra necu imati vremena da idem da kupujem kojekakve hemikalije....
                ima li neki prirodan put osim da zapalim sobu
                koliko se secam ima nesto sa sircetom?

                ajde ako neko zna molim da kaze, pojedose me a ja ne mogu da uzivam u lepom hororu koji nameravam odgledati...jbte hororishu me krvopije u sobi

                Comment


                • #68
                  Moli se kolega goxy30 da podeli sa nama utiske besane noci
                  to sirce nisam razumela? sta s njim treba da se radi? hahahhha

                  Comment


                  • #69
                    nemam pojma da ga mazhem il da ... sta znam ranije sam negde cuo neshto oko toga

                    NISAM SPAVAO CELU NOC !!!

                    ovo je tema o ljubavnim problemima a ja pricam o komarcima

                    Comment


                    • #70
                      Ljubavi? Pa ako ne volis sebe kako ces druge.. zato ne brini nisi otisao offf

                      Comment


                      • #71
                        pa vidish u pravu si, ako ne volem svoje doope nego pustim da bude izujedano od kojekakvih komaraca kako cu nekog drugog voleti

                        elem mislim da mi muskarci malko drugacije volemo
                        valjda nas priroda osakatila za neke stvari da bi nam dala neke druge
                        mene bas zanima ima li ko ovde da veruje u ljubav do groba... izmedju dvoje ljudi...meni to sad zvuci pomalo neverovatno, pa cak i sad u 5am izjutra

                        Comment

                        Working...
                        X