Objava

Collapse
No announcement yet.

Savrsenstvo zvano MUJO u reči i slici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Vraca se Mujo iz Nemacke novim mercedesom, a komsije ga pitaju:
    -Gde je Haso?
    - On dolazi vozom!
    -Au bolan,a gde ce da ga parkira?!

    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

    Comment


    • #77
      Došla Fata Muji u bolnicu i kaže:
      - Da čujes, Mujo, što mi se sad dogodilo: ušla ja u taksi i kad sam stigla do bolnice, vidim da sam zaboravila novčanik. Taksist mi reče: ili oralni seks ili da mu otpjevam neku pjesmu.
      Pita Mujo:
      – I, koju si mu otpjevala?
      A Fata će:
      – E, moj Mujo, zar ti misliš da je meni do pjesme dok si ti u bolnici

      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

      Comment


      • #78
        Mujo i Fata spavaju odvojeno jer je Fata u osmom mjesecu trudnoce. Fata se sazali na njega te kaze mu:
        - "Čuj, bolan, razumem kako ti je, zato evo ti 100 KM idi kod susjede nek te zadovolji, ali da ti ovo bude prvi i posljedni put!"
        Mujo ne vjerujući svojim ušima, uzima pare, odlazi kod susjede, ali vraća se odmah, te kaže:
        - "Neće, traži 200 KM."
        Fata će na to:
        - "Au kučka! Kada je ona bila trudna ja sam uzimala po 100 KM!"

        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

        Comment


        • #79
          Dosao Mujo u Ameriku da vidi novu masinu za pravljenje kobasica. Pita on Amerikanca:-Je li,ba,kako ovo radi? -U ovu rupu ubacis bika i na drugoj strani izadju kobasice. -Je li,ba,a jel' moze da ubacis kobasicu u rupu,a da izadje bik? -To je samo tvom tati uspjelo!

          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

          Comment


          • #80
            Spava Mujo i sanja Pamelu Anderson kako sa njim leži na plaži. Mujo nju pita:
            - "Bil' mi dala?"
            Pamela: 
            - "Može, ali pod uslovom da pojedeš govno!"
            Mujo pristane i pojede!
            I Pamela se, kao što je i obećala, skine i legne. Mujo taman da ju počne, kad Fata ga probudi da ide na posao. Mujo ljut ko pas opali Fati šamar i kaže:
            - "Mater ti *ebem, što me nisi probudla kad sam govna jeo !!!!

            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

            Comment


            • #81
              Stari vic
              Mujo otisao da radi u Nemacku pa mu kazu: "ma vi bosanci ste lenji"
              A on ce: "ma ne crnogorci su lenji, a mi bosanci smo glupi"

              Comment


              • #82
                Posle rata Haso uze svog Mujicu za ruku i ko da ga malo proseta gradom da dijete napokon upozna okolinu.
                Mujica izgledom mali ali u dusi vraziji. Znajuci da je otac Haso sav jadan ispripadan svim tim bombama i granatama u jednom momentu ti on perfektno odglumi-odzvizdi pad granate
                - "Piiiiiuuuuuuu BUM!"
                Na to ce ti Haso sav prestrasen prebaci se prego ograde i zaleze u travi. Lezi tako neko vrijeme osluskuje nista.
                Pita on svog Mujicu:
                - "Jeli ba sine sta bi?"
                Na to ce ti Mujica sav vraziji:
                - "FORA BABO FORA."
                A nista dijete ko dijete veli Haso. Ne prodje ti malo kad ono opet:
                - "Piiiiiiuuuuuuu BUM!"
                Haso opet sav prestrasen preko ograde pa zaleze opet. Te ce ti opet sine sta bi, a Mujo ce ti opet sav sretan:
                - "FORA BABO FORA."
                A Haso ce ti opet dijete ko dijete. I tako jos nekoliko puta:
                - "Piiiiiuuuuu Bum", Haso zalegene.
                - "Piiiiiuuuuu Bum", Haso zalegene.

                A Haso onako iznerviran ni pet ni sest sakom iza usiju zvizzzzz.
                Na to ce ti Mali Mujica sav uplakan:
                - "STA JE BABO -sta to bi?"
                A Haso sav sretan odgovara:
                - "NISTA SINE NISTA, GELER

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • #83
                  Kako se zove mujo koji zna da ukljuci fen?

                  Fenomen
                  Last edited by goxy30; 28-04-12, 12:18.

                  Comment


                  • #84
                    registruje se mujo na fejsu:
                    username: mujo
                    password: penis
                    error message: "password not long enough"

                    Comment


                    • #85
                      Došao Mujo kući i zatekne Fatu u krevetu sa nepoznatim muškarcem:
                      - Fato !!!
                      - Šta radi taj čovek u mom krevetu!?
                      - Čuda Mujo, čuda radi...

                      ---------- Post dodat u 17:53 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:38 ----------

                      Išao Mujo da polaže vozački ispit po peti put. Vraća se on kući posle
                      ispita, i pita ga Fata:
                      - I kako je bilo?
                      - Ma pusti me bolan, opet sam pao - reče Mujo.
                      - J**o me u krivini, j**o me u pravcu, j**o me na semaforu!
                      - Vidiš ti to - kaže Fata - mene samo j**o u garaži, a ja prošla iz prvog.

                      Comment


                      • #86
                        Prođe Mujo kroz crveno.
                        Zaustavi ga Murjak.
                        - “Gospodine prošli ste kroz crveno!”
                        - “Naravno da sam prošao kroz crveno kad se žurim.”
                        - “Pa kuda tako žurite?”
                        - “Na groblje!”
                        - “Zašto na groblje?”
                        - “Da zakopam punicu.”
                        - “Koju punicu?”
                        - “Pa mrtvu punicu, eno je u gepeku, ubio sam je!”
                        - Kako ste je ubili?”
                        - “Lijepo, s pištoljem, u ladici mi je!”
                        Preplaši se policajac i pozove specijalce.
                        Dođu specijalci, otvore bunker, a tamo ništa.
                        Kaže policajac:
                        - “Pogledajte u ladicu, ima pištolj!”
                        Otvore ladicu, a ono opet ništa, prazno.
                        Kad će Mujo: – “Gle budalu još će reći da sam prošao kroz crveno!”

                        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                        Comment


                        • #87
                          Za vreme Zimskih olimpijskih igara u Sarajevu, u jednom kaficu na Baš Carsiji, sastali se Amerikanac, Rus i Bosanac.
                          I tako u razgovoru, s teme na temu, spomene se kucna tehnika. I kao obicno, prvi se javi Amerikanac kao najveci hvalisavac:
                          - Mi imamo mašinu koja pere i suši veš!
                          Na to ce Rus:
                          - To nije ništa, mi imamo mašinu koja pere, suši i slaže veš!
                          Na to ce Bosanac:
                          - Nije to ništa bolan, mi imamo mašinu koja pere, suši, pegla i slaže veš, ali ako ne je*eš sve otkaže!

                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment


                          • #88
                            Švalerisao se Mujo sa Fatom i svako jutro čim joj muž ode na posao Mujo uskoči u još vruć krevet. Fatinom mužu bi nešto sumnjivo i jednog dana umesto na posao sakrije se na orman. Ubrzo eto Muje pa se raširi na krevet, a Fata ode da se okupa. Ležao Mujo kad ugleda muža na ormanu, a ovaj uperi pištolj te mu pripreti da ne sme zucnuti.
                            Nije malo prošlo kad eto Fate iz kupatila:
                            - "Evo dragi, ja sam se fino spremila za sex, istuširala sam se i piškila..."
                            - "Šuti jadna, i usraćeš se kad vidiš ko je u ormanu..

                            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                            Comment


                            • #89
                              Pita Haso Muju:
                              -Što ti je to modro oko?
                              -Udarila me Fata.
                              -Zašto?
                              -Zato što sam joj se obratio sa “ti”.
                              -I zbog toga te bije?
                              -Bije, bije. Ležim ja na krevetu, ona me gurka i kaže mi “Nismo odavno imali seks.”, a ja joj kažem: “Ne mi, nego ti.

                              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                              Comment


                              • #90
                                Spavaju Mujo i Fata, u neko doba neko kucne na prozor i vikne:
                                - Mujo bolan, neko ti j**e Fatu!
                                Mujo pogleda u Fatu i vidi da leži, pa nastavi da spava. Posle par minuta opet:
                                - Mujo majmune, neko ti j**e Fatu!
                                Opet on pogleda, opet Fata spava, okrene se i nastavi i on...
                                - MUJOOOO, NEKO TI J**E FATU!!!
                                Muji pukne film, istrči on napolje da bije onoga što viče, ali u među-vremenu taj uskoči u sobu kroz prozor i počne da kreše Fatu. Traži njega Mujo po dvorištu, traži, traži.... U jednom trenutku prođe pored, pogleda kroz prozor i ugleda ga na Fati pa kaže:
                                - Vid bolan, odavde stvarno izgleda kao da je neko j**e!

                                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                                Comment

                                Working...
                                X