Objava

Collapse
No announcement yet.

Savrsenstvo zvano MUJO u reči i slici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sjede Mujo i Fata predvecer i gledaju TV.Odjednom ,iz cista mira skoci Fata i zvekne Muji ,samar.Bolan ,koji ti je ?
    Sto"s me sad zveknula ?
    To ti je sto si me cjelog zivota lose j**avao!"Sjede oni tako dalje gledaju TV tek poslije pola sata skoci Mujo i osamari Fatu.
    A sto si ti sad mene lupio, sejtane jedan?'
    Eee to ti je zato sto znas razliku!

    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

    Comment


    • #47
      Mujo i Haso se šetaju Menhetnom.
      Odjednom s visoke zgrade pade zgodna plavuša i razbije se na trotoaru.
      A Mujo će:
      - Je l' vidiš, bolan, Haso, šta ti je standard?
      Oni ovo bacaju, a mi bismo je j... još 15 godina!


      Oženio se Mujo.
      Prve bračne noći
      skine se i počne
      da izvodi neke
      bilderske poze.
      Pita on Fatu:
      - Fato, majke ti, jesam li ko dinamit?
      - Jesi, Mujo, jesi, samo ti fitilj kratak!



      Pita Mujo Hasu:
      - Da li si čuo za dve najstrašnije bolesti:
      sidu i ptičji grip?
      - Nisam, a i ne
      interesuje me: nit j...m, nit letim.

      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

      Comment


      • #48
        “Draga mama mi smo dobro. Bili smo u nedjelju u Doboju na vašaru i kad smo krenuli kući, naišli neki mangupi, mene silovali, a Muju pretukli.”

        Piše Fata mami za tjedan dana:
        - “Draga mama, mi smo dobro. Bili u nedjelju u Zenici na vašaru i kad smo krenuli kući, naišli neki mangupi, mene silovali, a Muju opet pretukli.”

        Za još tjedan dana:
        - “Draga mama mi smo dobro. U nedjelju će u Tesliću vašar.
        Ja bih išla, al Mujo se nećka…”

        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

        Comment


        • #49
          Dosla Fata kod zubara,skinula suknju,sela i rasirila noge.Kaze zubar:
          -Gospodjo vi ste promasili ordinaciju,ja nisam ginekolog.
          A Fata ce:
          -Jesi li ti momce Muji juce namestio vestacke zube?
          -Pa jesam. . .
          -E sad ih lepo izvadi. . .

          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

          Comment


          • #50
            Pita mali Ibro oca:- Tata, što je to peder?- Da ti tata slikovito objasni. Eto, bili smo ja i Haso u zatvoru zbog šverca cigareta. Bilo nam dosadno pa smo se kartali, pa ko dobije j**e,a ko izgubi, bit će j**en. Dobio Haso prvu partiju a ja se naguzim po dogovoru. Dobio on i drugu i treću. E, četvrtu sam ja dobio i onda Haso kaže: Meni se više ne igra. E vidiš sine, to ti je peder!

            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

            Comment


            • #51
              Uhvatili Fatu trudovi. Kako je bilo prekasno da je voze u bolnicu, zovu doktora da dođe kuci. Stiže doktor sav zadihan i pita:
              Gde je Fata?
              Evo je u sobi - sav uzbuđen će Mujo.
              Doktor uđe u sobu i zatvori vrata. Nakon pet minuta ih otvori i poviče Muji.
              Imate li kakav nož?
              Mujo sav pretrnu, al' šta će, ode po nož i da ga doktoru. Nakon pet minuta opet se otvaraju vrata.
              Imate li možda kakvu polugu? - upita uznemireno doktor.
              Muji se popne želudac u grlo, ali otrči i donese doktoru polugu. Za koji minut se ponovo pojavi doktor na vratima.
              A da nemate možda sekiru?
              Jao, čoveče, govori šta mi je sa Fatom! - poviče Mujo uzrujano.
              Ma bolan Mujo, Fata je dobro, samo ne mogu otvoriti torbu!

              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

              Comment


              • #52
                Došao Mujo u Njujork i iznajmi stan. Kad je došao u stan, vidi da je puno miševa i hoće da prijavi gazdi ali ne zna engleski. Zovne Mujo gazdu, pa će skontati nešto:
                • What's the problem? - pita ga gazda.
                • Mmmmm... Tom and Jerry... you know...
                • Yes, I know.
                • E pa Jerry,ima kolko oces.

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • #53
                  Došao Mujo u policiju da prijavi da je Fata nestala, kad tamo već jedan čovek prijavljuje da je i njemu nestala žena, Katarina. Pita policajac kako izgleda Katarina, a ovaj će:
                  • Visoka, lepa, plava, ima velike grudi...
                  Pa pita Muju kako Fata izgleda, a Mujo će:
                  • Ma je**š Fatu bolan, 'ajmo tražit' Katarinu!
                  Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

                  Comment


                  • #54
                    Sedi Mujo u kafani tužan, a pred njim pivo. U to dođe Haso, ugleda pivo i popi ga. Mujo poče da plače, a Haso će:
                    - “Šta je ba Mujo, šta cviliš zbog jednog piva?”
                    - “A jest mi danas dan u ku*cu, ništa mi ne ide od ruke.”
                    - “Šta je bilo reci mi?”
                    - “Jutros ulazim u stan, a Fata sa drugim u krevetu. U podne mi javi firma da sam dobio otkaz. Fata mi pobjegla sa drugim, svu lovu digla sa banke tako da sam ost`o bez kinte. Došlo mi da se ubijem. Uzmem štrik da se objesim, pukne. Uzmem pištolj da se upucam zaglavi, legnem na tračnice, vlak ost´o negdje zatrpan u snijegu.
                    Od zadnjih para uzmem otrov i saspem ga u pivo, a ti ga popiješ.

                    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                    Comment


                    • #55
                      Bila Fata na sajmu penisa i vraća se kući sva sretna. Mujo, onako zbunjenog pogleda upita je: Šta je bona Fato, što si tako sretna?
                      - Fata: Bila sam na sajmu penisa!
                      - Mujo: Ejjh to! Pa kakvo je bilo, kakvih sve ima?
                      - Fata: Pa bilo je odlično! A ima ih raznih, ni sama nisam znala za toliki broj, a bilo ih je velikih, debelih, dlakavih, obrijanih, crnih, crvenih, itd.
                      - Mujo: Aaaa ima li ovakvih kao kod mene?
                      - Fata: Ima, dijele se kao privjesci na izlazu!
                      Mujo iznerviran, ne zna šta će, kad sazna da ima i sajam vagina i ode Mujo da vidi. Dolazi Mujo kući sav sretan, a Fata ga pita:
                      - Fata: Gdje si bio, nema te cijeli dan? A i nešto si mi sretan... što li to?
                      - Mujo: Ehh, bio sam na sajmu vagina!
                      - Fata: Čuj to! Pa zar i to ima? I kako je bilo?
                      - Mujo: A ima ima, a i bilo je super! Nikada se u životu nisam ljepše proveo!
                      - Fata: A kakvih sve ima?
                      - Mujo: Ima ih raznih, uskih, dlakavih, raznih boja, masnih, suhih, smrdljivih, mirišljavih... ma ejj ne znam više ni sam!
                      - Fata: A je li bilo ovakvih kao kod mene?
                      - Mujo: Bilo je bilo... i to su ih ogradili da mala djeca ne upadaju u njih!!!

                      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                      Comment


                      • #56
                        *Mujo i Fata u Londonu i sjednu u taxi. Pita ih vozač: - 'Where are you coming from?' Kaže Mujo: - 'From Bosna!' Fata: - 'Šta kaže? Šta kaže?' Mujo: - 'Pita odakle smo a ja kažem iz Bosne.' Vozač: - 'Which town?' Mujo: - 'Sarajevo.' Fata: - 'Šta kaže? Šta kaže?' Mujo: - 'Pita iz kojeg smo grada, a ja rek'o iz Sarajeva.' Vozač: - 'I had the worst sex in Sarajevo!' Fata: - 'Šta kaže? Šta kaže?' Mujo: - 'Ma kaže da te zna!

                        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                        Comment


                        • #57
                          Mujo, građevinski radnik, ulazi u ordinaciju i kaže:
                          • Doktore, pomagajte, imam zatvor!
                          • Svucite se i lezite potrbuške na sto.
                          Samo što je legao, doktor ga opali lopatom po dupetu.
                          • Gotovo, hajde sad pravo u WC!
                          Vraća se Mujo sav ozaren i kaže:
                          • Doktore, hvala vam puno, ali šta da radim da ne dobijam zatvor?
                          • Ne brišite guzicu vrećama od cementa!

                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment


                          • #58
                            Dođe Mujo kod doktora i kaže da mu je poplavio lijevi testis.
                            Doktor mu kaže da se skine. Doktor pogleda i kaže:
                            - Mujo, ovo je gangrena. Pod hitno ti moramo amputirati....
                            Na to Mujo upita kako će bez njega, a doktor nastavi:
                            - Mujo, živječeš kao i do sada. Moći ćeš sve normalno sa ženama, čak i djecu možeš imati, samo ćeš imati jedan testis.
                            Pristane Mujo i oni obave amputaciju.
                            Poslije nekog vremena dolazi Mujo uznemiren i kaže da mu je poplavio i desni testis.Doktor pogleda i kaže:
                            -Izgleda da prošli put nisi došao na vrijeme, pa se gangrena proširila. Sad ćemo morati da ti amputiramo i taj drugi testis, da se gangrena ne proširi. Ti ćeš moći sve normalno, čak i sa ženama, jedino više nećeš moći imati djecu, ali život je u pitanju.
                            Pristane Mujo i amputiraše mu i drugi testis.
                            Poslije nekog vremena dolazi Mujo sav uspaničen, vičući:
                            - Doktore, ba, poplavi mi ona stvar!
                            Doktor gleda, gleda, pa pogleda u Muju i upita:
                            - Mujo, a da tebi možda farmerke ne puštaju boju?

                            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                            Comment


                            • #59
                              Pitali Fatu:
                              • Fato, koju ti kontracepciju koristiš?
                              Kaže Fata:
                              • Kantu!
                              • Kakvu kantu, bona Fato, nije to kontracepcija!
                              • Jest' bogami, znaš ti mog Muju, da je onako malešan, pa se mora popeti na kantu kad vodimo ljubav. Kad ja njega vidim da zakoluta očima, ja šutnem kantu i eto ti kontracepcije

                              ---------- Post dodat u 19:37 ---------- Prethodni post je bio napisan u 18:23 ----------

                              Ćuj bolan. Znaš d aj eMujo poginuo ? Aman, a kako? Pogodio ga iz snajpera u prst. Pa kako je onda poginuo ako ga je pogodio u prst? lepo, pogodio ga dok ej ćaćkao nos.

                              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                              Comment


                              • #60
                                Juri bik Muju oko kuće. Fata mu kaže:
                                - "Ne trči tako brzo bolan dobićeš infarkt!"
                                - "Bolje infarkt, nego tele!"

                                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                                Comment

                                Working...
                                X