Objava

Collapse
No announcement yet.

Savrsenstvo zvano MUJO u reči i slici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ijaooooooooo ...ma ponovio kad sam prodo trabanta.....prosirilo se trziste pa mi trebala veca limuzina

    C'era una volta....

    Comment


    • #32
      Dođe Mujo kod doktora i izvadi k**** na stol. Upita ga doktor kakav je sad problem:
      - Jel' boli?
      - Ne. - odgovara Mujo.
      - Jel' te peče? - upita ponovo doktor.
      - Ne. - opet na to Mujo.
      - Pa što je onda? - upita doktor, a na to će Mujo:
      - Vid' ga kak' je lijep!


      ---------- Post dodat u 01:22 ---------- Prethodni post je bio u 01:12 ----------

      Jaaaaooooooooooooooo!!! Kad ne padoh sa stolice!!!

      Comment


      • #33
        Poslali Amerikanci u svemir svemirski brod.....

        A astronauti su bili tri svinje i Mujo.....D

        Na zemaljskoj stanici komandant baze naredjuje:"Svinja broj jedan! Pregledaj atmosferski pritisak, kolicinu goriva i posmatraj brzinu broda!"
        "Razumem druze kapetane!"

        "Svinja broj dva! Izmeri temperaturu izvan broda i izmeri kolicinu radioaktivnosti!"
        "Razumem gospodine kapetane!"

        "Svinja broj tri! Snimaj sve svemirske planete i satelite, te posmatraj Sunce!" "Razumem gospodine kapetane!"

        "A ti Mujo!" "Da gospodine kapetane!" "Nahrani svinje i ne diraj ništa!"

        ---------- Post dodat u 20:32 ---------- Prethodni post je bio u 20:21 ----------

        Comment


        • #34
          Ispunjava Haso ukrstenicu i pita Muju:
          Mujo jarane, kako se ono zove naucnik Volta?
          Pa..."Dzontra" j**em te nepismena. - odgovara Mujo.
          C'era una volta....

          Comment


          • #35
            je l' bolan Mujo, šta je to NIJANSA?
            (pita Haso)
            skini Haso gaće pa da ti objasnim...
            zar Mujo da skinem gaće?!
            Jah...da ti objasnim Baa!!!

            skine Haso gaće, a Mujo ga nagoozi iz prve...

            Ja bolan Mujo pa šta je to nijansa? Ti mene eto nagoozi...

            Vidiš Haso, sad je i meni i tebi kooratz u doopetoo...
            a nijansa je u tome šta je čijeee!!!
            ANTHROPOS FAZOON POLITIKON
            :lood: IZNOGUD

            Comment


            • #36
              Dosao Mujo na posao i obuo jednu crnu i jednu zutu cipelu. Video ga sef i poslao ga kuci da se preobuje.

              Al' ce sef da se iznenadi kad se vratim, ja i kuci imam jednu crnu i jednu zutu cipelu.
              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

              Comment


              • #37
                Stopiraju Mujo i Haso. Zaustave se dve devojke, povezu ih, usput se zaustave u šumi i predlože im seks. Da bi se zaštitile od trudnoće insistirale su da Mujo i Haso stave prezervative. I bi seks.

                Nekoliko meseci kasnije rade Mujo i Haso u polju. Upeklo sunce, posao tezak, muve dosaduju, unervozio se Mujo pa ce Hasi: -bolan Haso, ja cu onaj balon skinut pa nek ona zatrudni!

                Comment


                • #38
                  Razgovaraju Suada i Fata:

                  -Fato, bona, sta je tvoj Mujo po zanimanju?

                  -Agronom muzičkog smera.

                  -Pa sta radi? - pita Suada.

                  -Cuva ovce i svira frulu.
                  ...ni u ludilu nemoj mojom ulicom...

                  Comment


                  • #39
                    Skine se Mujo ispred Fate i pita je: ,,Jesam li bomba za tebe?'' Fata: ,,Jesi bomba, al' ti mali fitilj''
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #40
                      Kupio Haso novi motor , mašina i po boli glava i sad on seo i ode malo da ga provoza kroz grad. Piči haso 100 na sat i dere se:
                      Je li ima ko 'vakav motor?
                      Nema niko! - poneko mu dobaci.
                      Nakon jedno dva sata vožnje prolazi kroz jednu ulicu i dere se:

                      Ima l' ko 'vakav motor?
                      Imam ja, šta se foliraš nisi jedini. - dobaci mu jedan momak.
                      Pa de bona reci kako se ovo čudo gasi! - zavapi Haso.

                      Comment


                      • #41
                        Pita Mujo Hasu:
                        Šta je to Noć veštica?
                        Konta Haso, konta i skonta:
                        To ti je, bolan, kao Dan žena, samo noću!

                        ---------- Post dodat u 17:53 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:52 ----------

                        Mujo pita Hasa:
                        Jesi li ti čuo za onaj novi hotel koji se tek otvorio?
                        Nisam - odgovori Haso.
                        Jarane, jedeš, piješ, jeb... se cijelu noć i ujutru kad kreneš, daju ti ljudi 100 evra.
                        Ma daj, đe si to čuo? - začudi se Haso.
                        Jarane, Fata mi ispričala.

                        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                        Comment


                        • #42
                          Došao Mujo u zavod za zapošljavanje i pitaju ga što je po zanimanju?

                          - Pomoćni bagerist!
                          - Što ti to znači?
                          - Pa lijepo. Ono što bager ne može, to ja lopatom.

                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment


                          • #43
                            MUJO KAO ZIDAR
                            - Kako si Mujo?
                            - Ma pusti me bolan, bolestan sam, osjećam se ko ZIDAR!
                            - Kako zidar?
                            - Pa, u glavi imam KREČANU, u bubrezima PIJESAK, a među nogama - VISAK!

                            Comment


                            • #44
                              Sede u rovu Mujo i Haso. Haso, gledajući kroz dvogled poviče:
                              • Mujo, bolan, trči tamo napred, eno vidim tamo leži 100 maraka!
                              Otrči Mujo, Haso ga gleda kroz dvogled, kad ono Mujo uzima novčanicu, pljune, baci je na zemlju i vraća se sav besan:
                              • E budale, gde s' ti bona vid'o 100 maraka sa tri nule?!

                              ---------- Post dodat u 23:48 ---------- Prethodni post je bio napisan u 23:47 ----------

                              Sretnu se Mujo i Haso nakon deset godina.
                              • Ma gde si ti, kućo stara, nisam te video sto godina!
                              • Pa evo me, putovao malo po svetu, bio tu i tamo, čak sam živeo 2 godine u Londonu!
                              • London? Gde ti je to?
                              • To ti je grad u Engleskoj, jedno 2.000 kilometara od Sarajeva.
                              • U j**ote, koja vukoj*bina!

                              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                              Comment


                              • #45
                                Leži Huso na samrtnoj postelji i govori Fati: - Fato, sad kad mi je došao kraj, moram ti reći da sam te nekoliko puta prevario, a zadnji put prošle nedjelje sa komšinicom. - Ma nema veze dragi moj Huso, i ja sam tebi sipala otrov u čaj.

                                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                                Comment

                                Working...
                                X